Меню Закрити

ВЕБІНАР. Виконання проєкту житлового комплексу в місті Флоренс (Південна Кароліна, США) за допомогою Autodesk AEC Collection. 13 березня об 12:30 (EEST, UTC+2)

Виконання проєкту житлового комплексу в місті Флоренс (Південна Кароліна, США) з Autodesk AEC Collection

ПрАТ «АРКАДА» запрошує на онлайн-вебінар «Виконання проєкту житлового комплексу в місті Флоренс (Південна Кароліна, США) за допомогою Autodesk AEC Collection», який відбудеться 13 березня 2024 року.

На заході буде докладно розглянуто комплексне впровадження сучасного потенціалу Civil 3D, Formit, Infraworks у проєкті житлової забудови, який включає ділянки, будинки, побутову каналізацію, дощову каналізацію та дороги, та особливості використання програм Autodesk AEC Collection.

Застосування відповідних програмних рішень на кожному з етапів проєктування мало певний сенс. Так для ухвалення проєкту в органах міської влади, в місцевій громаді та в бізнесових колах на стадії «Передпроєкт» використовувався програмний продукт Autodesk Infraworks, за допомогою якого був швидко створений наочний орієнтовний 3D генплан.

Для детального проєктування доріг, зовнішніх мереж, меліорації та вертикального планування на стадії «Робочий проєкт» використовувався програмний продукт Autodesk Civil 3D. Передбачалася видача документації по дорогах, ділянках та мережах, у документацію входили плани, профілі та перерізи.

Потім орієнтовний 3D генплан був актуалізований та приведений у відповідність до робочої документації для подальшої фотореалістичної візуалізації. На цьому етапі була використана програма Autodesk FormIt для моделювання будинків та дрібних елементів міського довкілля (МАФів і т. і.).

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися та взяти участь у цьому заході.

📅 Дата: 13 березня 2024 року

🕒 Час: 12:30 за київським часом

🔗 Реєстрація

Спікером на вебінарі буде Владислав Омельченко, досвідчений фахівець у галузі програмного забезпечення Autodesk и ESRI. Приєднуйтесь та долучайтеся до обговорення!

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО!

Доповідач:

Владислав Омельченко

Владислав Омельченко

Щоб купити підписку на Autodesk AEC Collection та Autodesk Civil 3D, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА, золотого партнера компанії Autodesk, за телефонами:
+380 44 502-33-35,
(093) 540-05-25 Lifecell

або за e-mail:common@arcada.com.ua