Меню Закрити

ВЕБІНАР: EN 1990. Розрахункові поєднання зусиль, реалізація в програмі SCAD++. 20 березня о 12:00 (EEST, UTC+2)

EN 1990. Розрахункові поєднання зусиль, реалізація в програмі SCAD++

ЦИКЛ ВЕБІНАРІВ. Особливості застосування Єврокодів під час розрахунків міцності будівельних конструкцій.

Частина 1.  EN 1990. Розрахункові сполучення зусиль, реалізація в програмі SCAD++

Запрошуємо Вас на цикл вебінарів для інженерів-проектувальників про особливості застосування Єврокодів при розрахунках міцності будівельних конструкцій.

Перший захід буде присвячений застосуванню методу розрахункового сполучення зусиль під час виконання проєктів за Єврокодами. Будуть розглянуті відмінності та ідентичність методів, які пропонуються EN 1990 та національними нормами. Також експерти розглянуть реалізацію положень EN 1990 під час формування розрахункових сполучень зусиль в обчислювальному комплексі SCAD++.

Вебінари проводитимуться одночасно для слухачів України та Казахстану. Організатори заходу: ТОВ “CAD.KZ” м. Астана, ПрАТ “АРКАДА”, м. Київ, ТОВ “SCAD Soft”, м. Київ.

ТОВ “SCAD Soft” – український розробник програм аналізу міцності несучих конструкцій будівель і споруд активно розширює географію просування своїх продуктів. Налагоджено роботу з партнерами в Прибалтиці, Казахстані та інших країнах. Серед користувачів програмної продукції компанії Туреччини, Республіки Корея (наприклад, компанія Samsung Engineering Co., Ltd. використовує понад 20 комплектів системи SCAD Office), сотні інсталяцій системи використовуються проектувальниками з різних куточків світу.

Приєднуйтесь до вебінару!

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО!

Доповідачі:

Перельмутер Анатолій Вікторович,

професор, д.т.н., фахівець із 70-ти річним досвідом роботи у сфері проєктування та реконструкції об’єктів і споруд

Кріксунов Едуард Зіновійович,

кандидат технічних наук,
директор ТОВ «SCAD Soft»

Перельмутер

Кріксунов

Щоб купити підписку на програмне забезпечення SCAD Office або Autodesk Revit та AutoCAD, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА за телефонами:
+380 44 502-33-35,
(093) 540-05-25 Lifecell

або за e-mail:common@arcada.com.ua