Меню Закрити

ВЕБІНАР: SOLIDWORKS Electrical. Виконання електротехнічного проекту. 26 березня о 11:00 (EEST, UTC+2)

SOLIDWORKS. Виконання електротехнічного проекту

Сучасне проектування не може бути тільки окремим моделюванням механічних  пристроїв, чи створенням окремих електричних схем. На цьому вебінарі ми покажемо як здійснювати  проектування електричної шафи управління у середовищі SOLIDWORKS та розкажемо як можна співпрацювати разом над одним проектом фахівцям різних відділів.

SOLIDWORKS-підхід до проектування передбачає, щоб вся необхідна документація для проекту, а це однолінійні схеми, схеми живлення, керування та ПЛК, таблиці та звіти, креслення клемної колодки та 3D-моделі незалежно від формату  були доступні в проекті, а кожне умовно-графічне позначення електричного елемента та його тривимірна частина взаємопов’язані, тобто електричні символи та механічні моделі об’єднані.

Вибір умовно-графічних позначень
Solidworks. Вибір умовно-графічних позначень

Solidworks. Вибір деталі виробника
Вибір деталі виробника

Ми розглянемо SOLIDWORKS Electrical, в якому для проєктування доступно безліч електричних елементів таких як клемні колодки, ПЛК, з’єднувачі, двигуни, дроти та інше й  SOLIDWORKS 3D, в якому електричні шафи, din-рейки,  електропроводку ми компонуємо у 3D і при цьому впевнені, що все стоїть на своїх місцях,  інформація актуальна, та всі технічні проблеми розв’язані перед відправкою на виробництво.

Solidworks. Звіти
Звіт «Перелік елементів»

Solidworks. 3D модель електричної шафи управління
3D модель електричної шафи управління

Світлана та Дмитро запрошують Вас на онлайн-захід, де розкажуть про потужний інструмент для проектування та виробництва в машинобудуванні.

📅 Дата: 26 березня 2024 року

🕒 Час: 11:00 за київським часом

🔗 Реєстрація

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО!

Спікери:

Світлана Євтушенко

керівник відділу ПрАТ “Аркада”

Дмитро Тінкалюк

Провідний фахівець ПрАТ «Аркада»

Тинкалюк

Щоб купити підписку на програмне забезпечення Solidworks, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА за телефонами:
+380 44 502-33-35,
або за e-mail:common@arcada.com.ua