Меню Закрити

BIM Talk: Ірландський досвід застосування BIM очима українського фахівця. 2 березня о 16:00 (EEST, UTC+3)

Ірландський досвід застосування BIM очима українського фахівця

Запрошуємо Вас на суботній BIM Talk Едуарда Лопатіна (Mercury) та Олександра Совенка (ArcelorMittal Kryvyi Rih). На цій зустрічі Едуард поділиться своїми враженнями та досвідом BIM проєктування в Республіці Ірландія.

Беручи участь у проєктах компанії Mercury, яка виконує спеціалізовані роботи з проєктування, виробництва та монтажу технологічних трубопроводів і трубопроводів високої чистоти, систем ОВіК і механічних заводських систем, Едуард отримав новий досвід і розповість про застосування BIM технологій під час проєктування та будівництва заводу з виробництва чипів компанії Intel в Ірландії. Йтиметься про BIM 360, Autodesk NavisWorks, AutoCAD, ReCap, Gamma AR та інше програмне забезпечення й обладнання, щоб забезпечити точність на будмайданчику з допуском 25 мм.

Ірландський досвід застосування ВІМ

Олександр та Едуард поговорять про документообіг у хмарах та улюблену програму BIM-менеджера, про технології доповненої реальності для будівництва, про підготовку та навчання персоналу в європейських компаніях, про відмінності організації роботи в Україні та Європі.

📅 Дата: 2 березня 2024 року

🕒 Час: 16:00 за київським часом

🔗 Реєстрація

Приєднуйтесь до нас у суботу та дізнайтеся про ефективні практики управління та оптимізації робочих BIM процесів.

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО!

Спікери:

Едуард Лопатін

BIM-engineer компанії Mercury

Головний фахівець ПрАТ «Аркада»

Олександр Совенко

BIM-менеджер

ПКУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Щоб купити підписку на програмне забезпечення Autodesk, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА, золотого партнера Autodesk
за телефонами:
+380 44 502-33-35  
або за e-mail:common@arcada.com.ua