Меню Закрити

ВЕБІНАР. Технології Trimble для проектування та будівництва мостів. 30 січня о 11:00 (EEST, UTC + 3)

Технології Trimble для проектування та будівництва мостів

ПрАТ «Аркада», авторизований реселер корпорації Trimble, запрошує Вас  взяти участь в онлайн-заході «Технології Trimble для проектування та будівництва мостів», який відбудеться 30 січня в 11:00 за київським часом.

Компанія Trimble активно розвиває технології в сфері геодезії, будівництва та диспетчерських систем для транспортної і будівельної техніки. Світовий лідер у виробництві GPS-приймачів, лазерних далекомірів та інерційних навігаційних систем, компанія робить значний акцент на розробку інноваційних програмних рішень для будівництва.

Trimble активно розвиває технології в сфері геодезії

Наш вебінар продемонструє технологію інформаційного моделювання мостів Bridge Information Modelling (BrIM) на базі програм Quadri, Tekla Structure, Trimble Connect та інших. Ця технологія забезпечує створення та обмін інформацією на всіх етапах інфраструктурного проєкту від моделювання та випуску проєктно-конструкторської документації, планування будівництва до виробництва та монтажу.

Trimble. Технологія інформаційного моделювання мостів Bridge Information Modelling (BrIM)

Застосування технологій Trimble надає можливість передавати віртуальні моделі об’єктів для подальшого виконання в реальному світі роботизованою технікою. Цей інтегрований підхід дозволяє не лише ефективно керувати будівельним процесом, але й забезпечує високу точність та узгодженість між віртуальним та фізичним станом об’єкта, дозволяє використовувати набуту інформацію для подальшого обслуговування споруд.

Trimble. Узгодженість віртуальних моделей з роботизованою технікою
Реєструйтесь на наш вебінар та дізнайтеся про робочі процеси з рішеннями Trimble для будування мостів та супутніх конструкцій.

📅 Дата: 30 січня 2024 року

🕒 Час: 11:00 за київським часом

🔗 Реєстрація

Реєструйтеся та приєднуйтесь до нас у вівторок 30 січня!

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО!

ДОПОВІДАЧ

Яловенко Володимир

Щоб купити підписку на програмне забезпечення Tekla Structures, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА,
авторизованого реселера компанії Trimble, за телефонами:

+380 44 502-33-35  
або за e-mail:common@arcada.com.ua