Меню Закрити

ВЕБІНАР. Різноманітність поверхневих форм для виробництва: Autodesk Inventor + 3D друк. 22 травня об 11:00

ВЕБІНАР. Різноманітність поверхневих форм для виробництва: Autodesk Inventor + 3D

ПрАТ «АРКАДА» запрошує Вас взяти участь в онлайн-вебінарі про створення поверхневих форм в Autodesk Inventor для виробництва методом 3D друку , який відбудеться 22 травня 2024 року.

Адитивне виробництво являє собою інноваційний метод виготовлення об’єктів, під час якого матеріал наносять шар за шаром, що дає змогу створювати складні та унікальні геометричні форми. Такі вироби використовуються досить широко, це і спортивні товари, побутові прилади, ручний інструмент тощо.

Autodesk Inventor надає безліч можливостей для проектування, підготовки та оптимізації моделей для адитивного виробництва.

В ході даного вебінара на двох прикладах – ручки велокерма та корпусу комп’ютерної миші буде детально розглянуто процес проектування в Autodesk Inventor за допомогою технології довільних форм – T-сплайнів. Проектування таких виробів суттєво відрізняється від звичного твердотільного моделювання. Особливий акцент буде зроблено на можливості плавного переходу до поверхневих та твердотільних моделей. А також на можливості їх наступного редагування.

Autodesk Inventor. Ручка велокерма Autodesk Inventor. Корпус комп’ютерної миші

ДИВИТИСЯ:

Коли: 22 травня 2024

Початок: 11:00 за Києвом

Участь у вебінарі безкоштовна. Після реєстрації на Ваш e-mail буде надіслано повідомлення з інструкціями щодо участі у вебінарі.

Наші експерти продемонструють можливості по виготовленню цих  виробів за допомогою 3D-друку на фотополімерному принтері, що забезпечує високу якість таких складних поверхонь.

📅 Дата: 22 травня 2024 року

🕒 Початок: 11:00

🔗 Реєстрація

Отримайте доступ до технологій і послуг корпоративного рівня в ПрАТ «Аркада». Приєднуйтесь до вебінару!

ДОПОВІДАЧІ:

Павло Плащевський,
Заступник директора по технічному супроводу

Павло Плащевський

Дмитро Тинкалюк,
Провідний фахівець

Щоб купити підписку на програмне забезпечення Autodesk Inventor, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА
за телефоном:
+380 44 502-33-35,
або за e-mail: common@arcada.com.ua