Меню Закрити

ВЕБІНАР. Проєктування захисних споруд із збірного залізобетону в Autodesk Revit. 12 червня об 11:00 (EEST, UTC+3)

Проєктування захисних споруд із збірного залізобетону в Autodesk Revit

ВЕБІНАР. Проєктування захисних споруд із збірного залізобетону в Autodesk Revit

Аркада продовжує серію заходів про BIM проектування будівельних конструкцій і запрошує Вас взяти участь у наступному. 12 червня 2024 року ми розкажемо Вам про проєктування захисних споруд із збірного залізобетону в Autodesk Revit.

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО

📅 Дата: 12 червня 2024 року

🕒 Початок: 11:00

⏱️ Тривалість: 70 хвилин

🔗 Реєстрація

Autodesk Revit. Модульна підземна захисна споруда

При проєктуванні захисних споруд архітектори, інженери та конструктори повинні враховувати нові нормативні вимоги цивільного та радіаційного захисту. Особливу роль відіграють конструктори, оскільки саме вони відповідають за точні розрахунки і конструювання несучих елементів, здатних витримувати прямі влучання і вибухові хвилі. Це підкреслює важливість їхньої роботи в забезпеченні надійності та безпеки захисних споруд.

Autodesk Revit. Армування залізобетонних конструкцій
Армування залізобетонних конструкцій

Під час вебінару буде розглянуто, які типи захисних споруд можна створювати в Autodesk Revit. Ви побачите процес моделювання із збірних залізобетонних конструкцій, як з використанням елементів з бази даних шаблону, так і за допомогою окремих файлів, створенних  для кожного типу секції фортифікаційної споруди.

Окрім цього, вебінар охоплює армування залізобетонних конструкцій на основі секції фортифікаційної споруди та створення робочої документації.

Розвинений функціонал для параметричного моделювання, інструменти для автоматизації армування конструкцій, можливість спільної роботи та автоматизація створення документації роблять Autodesk Revit потужним інструментом для проектування.

Ми очікуємо на зустріч із Вами та впевнені, що ви отримаєте корисну інформацію, яка допоможе Вам в подальшій роботі з Autodesk Revit

ДОПОВІДАЧ:

Яловенко Володимир

Щоб купити підписку на програмне забезпечення Autodesk Revit або SCAD Office, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА
за телефоном:
+380 44 502-33-35,
або за e-mail: common@arcada.com.ua