Меню Закрити

ВЕБІНАР. Проєктування захисних монолітних залізобетонних споруд в Autodesk Revit. 16 травня об 11:00 (EEST, UTC+3)

Проєктування захисних монолітних залізобетонних споруд в Revit

Аркада продовжує серію заходів про BIM проектування будівельних конструкцій і запрошує Вас взяти участь у наступному. 16 травня 2024 року ми розкажемо Вам про проєктування захисних монолітних залізобетонних споруд в Autodesk Revit.

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО

📅 Дата: 16 травня 2024 року

🕒 Початок: 11:00

⏱️ Тривалість: 60 хвилин

🔗 Реєстрація

Autodesk Revit. Вбудована захисна споруда

При проєктуванні приміщень захисних споруд фахівці архітектори, інженери та конструктори повинні врахувати вимоги нових нормативних документів по цивільному і радіаційному захисті. Крім того на перший план виходить роль конструкторів так , як на них лягає відповідальність по правильному розрахунку і конструюванню несучих елементів захисних і фортифікаційних споруд від дії прямих влучань і вибухової хвилі.

Autodesk Revit. Прибудована захисна споруда

На вебінарі ми розглянемо програмний комплекс Autodesk Revit, в якому архітектори, конструктори і інженери працюють в єдиному середовищі, що дозволяє зменшити витрати на виправлення помилок при проєктуванні і будівництві.

Також для конструкторів, які займаються розробкою проєктів захисних і фортифікаційних споруд із монолітним залізобетонним каркасом, Autodesk Revit дозволяє створювати моделі каркасів будь-якої складності, армувати їх і розробляти проєктну документацію розділів КБ і КБ.В.

Ми поговоримо, які ж саме типи захисних споруд можна створювати в Autodesk Revit, продемонструємо процес моделювання монолітних залізобетонних конструкцій, як без вихідних даних від архітекторів і технологів, так і з ними. Розглянемо армування залізобетонних конструкцій на основі балки й плити перекриття, створення документації. Також познайомимо Вас з новими функціями, які прискорюють і відрізняють роботу конструктора в середовищі BIM платформи Autodesk Revit в порівнянні з CAD системами.

Ми очікуємо на зустріч із Вами та впевнені, що ви отримаєте корисну інформацію, яка допоможе Вам в подальшій роботі з Autodesk Revit.

ДОПОВІДАЧ:

Яловенко Володимир

Щоб купити підписку на програмне забезпечення Autodesk Revit або SCAD Office, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА
за телефоном:
+380 44 502-33-35,
або за e-mail: common@arcada.com.ua