Меню Закрити

ВЕБІНАР: EN 1998. Проектування сейсмостійких конструкцій в SCAD++. 18 квітня о 13:00 (EEST, UTC+2)

Проектування сейсмостійких конструкцій в SCAD++

ЦИКЛ ВЕБІНАРІВ. Особливості застосування Єврокодів під час розрахунків міцності будівельних конструкцій.

Частина 2.  EN 1998. Проектування сейсмостійких конструкцій

Запрошуємо Вас на ІІ захід з циклу вебінарів для інженерів-проектувальників про особливості застосування Єврокодів при розрахунках міцності будівельних конструкцій.

Він буде присвячений розрахункам сейсмостійких конструкцій згідно положень EN 1998, а також їх реалізації в обчислювальному комплексі SCAD++ з урахуванням національного додатку республіки Казахстан.

Враховуючи важливість захисту життів, забезпечення працездатності споруд та обмеження збитків у разі землетрусів у сейсмічних регіонах, вебінар має на меті підвищити рівень компетентності у цій області серед учасників.

Вебінари проводитимуться одночасно для слухачів України та Казахстану. Організатори заходу: ТОВ “CAD.KZ” м. Астана, ПрАТ “АРКАДА”, м. Київ, ТОВ “SCAD Soft”, м. Київ.

ТОВ “SCAD Soft” – український розробник програм аналізу міцності несучих конструкцій будівель і споруд активно розширює географію просування своїх продуктів. Налагоджено роботу з партнерами в Прибалтиці, Казахстані та інших країнах. Серед користувачів програмної продукції компанії Туреччини, Республіки Корея (наприклад, компанія Samsung Engineering Co., Ltd. використовує понад 20 комплектів системи SCAD Office), сотні інсталяцій системи використовуються проектувальниками з різних куточків світу.

Приєднуйтесь до вебінару!

ДИВИТИСЯ:

Коли: 18 квітня 2024

Початок: 13:00 за Києвом

ДОПОВІДАЧ:

Перельмутер Анатолій Вікторович

Перельмутер Анатолій Вікторович,

професор, д.т.н., фахівець із 70-ти річним досвідом роботи у сфері проєктування та реконструкції об’єктів і споруд

Щоб купити підписку на програмне забезпечення SCAD Office або Autodesk Revit та AutoCAD, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА за телефоном:
+380 44 502-33-35,
або за e-mail:common@arcada.com.ua