Меню Закрити

ВЕБІНАР. Ліцензійне ПЗ. Страх та можливості. 1 серпня об 11:00 (EEST, UTC + 3)

ПрАТ «АРКАДА» приймає участь у спільному онлайн-вебінарі, який організує компанія ТОВ «Навчальний центр «Parametric» м. Львів, і запрошує всіх зацікавлених осіб 1 серпня прийняти участь у заході.

Великий страх бере людей, коли мова заходить про ліцензоване ПЗ та його використання в українських реаліях. Реакція у вигляді страху «великих» витрат, плинності кадрів, а також «попасти на гачок» компаній цілком зрозуміла, адже всі речі можуть негативно вплинути на розвиток та сам факт існування компаній. Частина правди у цих страхах є, але переваг, котрі ви отримуєте із ліцензійним ПЗ, набагато більше.

На вебінарі, який відбудеться 1 серпня об 11 год за Києвом, ми будемо спілкуватись одним із найбільших продавців ПЗ на ринку України – компанія «Аркада» та одним із найвпливовіших ВІМ-менеджерів України Ярославом Шелестом (ТОВ «Ковальська»).

Обов’язково ми поговоримо про поточний стан справ із ліцензіями, які є типи ліцензій, поговоримо про ціни та акції. Оскільки ми, в основній мірі, працюємо із ПЗ компанії Autodesk, поговоримо про склад Архітектурно-будівельної колекції і розберемо чому купівля ВСЬОГО набагато вигідніша ніж купівля по окремій позиції.

Незважаючи на важкий стан справ в Україні у нас є неймовірні компанії та люди, котрі є інноваторами та неймовірними мотиваторами рухатись у напрямку VDC та BIM. Велика кількість проектів і заявок приходить із закордону і одна із вимог, це якраз і використання ліцензійного ПЗ, тому цей аспект ми обов’язково також розберемо!

Вебінар відбуватиметься у режимі «живого» спілкування, а отже ви зможете задати всі запитання що вас цікавлять!

Дата: 1 серпня 2023 року
Час: 11:00 за київським часом
Тривалість: 60 хвилин

Для реєстрації на вебінар перейдіть за посиланням

Спікери вебінару:

  • Наталія Хомченкова, ПрАТ «Аркада»;
  • Володимир Яловенко, ПрАТ «Аркада»;
  • Антон Малишенко, ПрАТ «Аркада»;
  • Ярослав Шелест, ТОВ «Ковальська»;
  • Захар Вітик, ТОВ «НЦ «Параметрик»;

Про компанії:

  • ТОВ «Навчальний центр «Parametric» – сертифікований партнер компанії Autodesk. Із 2015 року компанія займається впровадженням, супроводом та навчанням для роботи у BIM-середовищі. Понад 5000 год лекцій, 100+ курсів, 40+компаній було проведено викладачами Навчального центру.
  • ПрАТ «АРКАДА» забезпечує автоматизацію промислових підприємств і проєктних організацій, впроваджує системи проектування та управління виробництвом та будівництвом. Аркада – золотий партнер компанії Autodesk та інших розробників BIM технологій, генеративного дизайну та штучного інтелекту в проектуванні та виробництві.
  • Промислово-будівельна група «Ковальська» — це компанія з історією, що охоплює 65 років невпинного розвитку у будівельній галузі. Ми національний лідер з виробництва будівельних матеріалів та провідний девелопер, що об’єднує 13 підприємств, які здійснюють повний цикл робіт від видобутку сировини, виготовлення продукції до зведення споруд різноманітного призначення.

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО.

 

Щоб купити підписку на Autodesk AEC Collection та інше програмне забезпечення Autodesk, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА, золотого партнера компанії Autodesk, за телефонами:
+380 44 502-33-35  
+380 93 540-05-25 Lifecell
або за e-mail:common@arcada.com.ua