Меню Закрити

ОНЛАЙН-КУРС. Моделювання та розрахунок нерозрізної СТЗБ прогонової будови. 16-17 листопада, з 10:00 до 12:30 (EEST, UTC+3)

АРКАДА, авторизований реселер компанії МІДАС в Україні, запрошує взяти участь у дводенному онлайн-курсі Моделювання та розрахунок нерозрізного СТЖБ прогонової будови, виконане у програмному забезпеченні midas Civil на прикладі трипрогонового стале-залізобетонного мосту.

Послідовно крок за кроком буде створено розрахункову модель трипролітного сталезалізобетонного мосту: від матеріалів, геометрії, навантаження, впливів до зв’язків та опорних закріплень.

Розказано, як простіше та швидше створити переріз головних балок з можливістю подальшої зміни при доборі товщин елементів та автоматизувати їх перевірку на відповідність нормам СП 35.13330.2011.

Моделювання та розрахунок нерозрізної СТЖБ прогонової будови в midas Civil

Основна особливість сталезалізобетонних конструкцій – стадійність роботи головних балок, коли першому етапі працює сталева частина розрахункового перерізу, другою – об’єднаний СТЖБ перетин. Ми проведемо стадійний розрахунок, розглянемо риси, характерні для таких конструкцій.

На безкоштовному дводенному онлайн-курсі ви дізнаєтесь:

  1. Як з нуля створити модель споруди та провести аналіз із формуванням звіту в Excel про результати перевірок.
  2. Як простіше і швидше створити переріз головних балок з можливістю подальшої зміни при доборі товщин елементів, використовуючи командний файл .mct
  3. Як встановити параметри стадійного розрахунку: облік насувки, регулювання зусиль, монтажу ЖБ плити.
  4. Особливості обліку утворення тріщин в ЗБ плиті та вплив температурного перепаду між сталевою та бетонною частинами поперечного перерізу.
  5. Спосіб регулювання зусилля в головних балках за допомогою точок спирання прогонової будови на крайніх опорах.
  6. Як провести проміжний аналіз результатів розрахунку на опорні реакції, зусилля та напруги.
  7. Як автоматизувати перевірку СТЖБ перерізів на відповідність нормам СП 35.13330.2011 за допомогою спеціального модуля.

 «Посібник з Елементів Зв'язку»

Реєструйтеся на безкоштовний 2-денний курс та отримайте «Посібник з Елементів Зв’язку» у подарунок. Кількість місць обмежена.

Докладніше про програму для проектування та оцінки несучої здатності будівельних конструкцій, мостів та транспортних споруд midas Civil

ДИВИТИСЯ

16-17 листопада  2021

10:00 за Києвом

Участь в онлайн-курсі безкоштовна.
Після реєстрації на Ваш e-mail буде надіслано повідомлення з інструкціями щодо участі у вебінарі.

Щоб купити програмне забезпечення midas Civil, звертайтесь до менеджерів відділу продажів АРКАДА, авторизованого реселера MIDAS, за телефонами:

380 44 502-33-35   |   +380 68 990-45-86   Kyivstar   |   +380 95 026-70-90   Vodafone

або за e-mail:common@arcada.com.ua