В Inventor 2023 додано вдосконалення на прохання користувачів, покращено робочі процеси між програмами, а також внесені покращення, пов’язані з відповідністю стандартам.
Вдосконалення на прохання користувачів
- Команда «Відмітити» — нова команда для стандартних деталей та деталей з листового металу.
- Ескізний текст або геометрію можна використовувати для додавання елементів маркування моделі.
- Стилі маркерів використовуються для управління властивостями моделювання та експорту елементів маркування. Для керування стилями маркерів використовується редактор стилів та стандартів.
- Експорт у певні шари у файлах DXF або DWG.
- Призначення допусків: підтримується використання унікальних параметрів допуску для кожного стану моделі.
- Базовий допуск: редактор параметрів надає доступ до базового допуску, який можна передавати та синхронізувати з 3D-анотаціями в моделі, а також витягувати з креслень.
- Параметр «Базовый» також доступний для розмірів ескізу
- При необхідності можна налаштувати допуск, текст та логічні параметри в електронній таблиці Excel та використовувати їх у станах моделі, параметричних деталях та параметричних збірках.
- Сполучення: застосування допусків до параметрів сполучення.
- Листовий метал: для деталей листового металу доступна розширена інформація оглядача. Цей параметр можна активувати у діалоговому вікні «Параметры приложения» > вкладка «Деталь» або у вузлі браузера.
- Новий параметр «Шаблон листового металла» доданий у меню «Сервис» > «Параметры документа» > вкладка «Моделирование» > діалогове вікно «Параметры создания компонентов» для вибору або пошуку шаблону, який використовується для створення файлів деталей з листового металу.
- Видавлювання та обертання: усі параметри панелі властивостей елементів видавлювання та обертання зберігаються у наборах параметрів для спрощення повторного використання.
- Формат ескізу: в діалогове вікно «Заимствование» додано новий параметр «Форматирование эскиза из исходного компонента». Він дозволяє вказати, чи оновлюватимуться ескізні блоки у похідній деталі при зміні ліній у вихідній деталі.
- Спроєцирована геометрія: тепер можна вибрати всі невикористані (або пошкоджені) спроєцировані геометричні об’єкти в ескізі для швидкого видалення або виправлення.
- Текст ескізу моделі: використання стандартних і користувацьких властивостей Inventor з активної моделі в тексті ескізу деталі.
- iLogic: можна додавати на стрічку зовнішні правила та глобальні форми, сортувати порядок багатозначних параметрів у числовому вигляді та використовувати атрибут Measure.PreciseExtents для отримання більш точних результатів для вигнутих деталей.
- Специфікація збірки: нові параметри специфікації відключають видимість пригнічених компонентів та послідовно нумерують елементи.
- Номери позицій специфікації мають кілька станів відображення, що вказують на різницю між звичайним, заблокованим, перевизначеним та повторюваним станом або їх комбінаціями.
- Стан моделі: оптимізовано робочий процес підстановки станів моделі шляхом відключення незначних команд, що спрощує пошук доступних команд.
- Залежності: пригнічення залежностей стало простіше завдяки новому параметру діалогового вікна. Можна створити залежність і одночасно пригнітити її, а потім за необхідності скасувати пригнічення.
- Оглядач збірки: значки пригнічених деталей з листового металу та зварних конструкцій були оновлені для відображення виду непригнічених значків.
- Взаємозв’язок: для пригнічених компонентів працює команда «Взаимосвязи».
- Труби та трубопроводи: на панелі «Трасса» діалогового вікна «Свойства» тепер зберігаються останні використані значення для повторного використання з наступною трасою.
- Схеми: під час роботи зі схемою можна перейменовувати розкадрування в процесі їх створення або пізніше, якщо це необхідно.
- Схеми: тепер під час публікації відео можна задати частоту кадрів.
- Режим «Экспресс»: збільшення продуктивності під час зміни видимості компонента в режимі «Экспресс».
- Різьба у збірках: багатопотокова обробка підвищує продуктивність збірок з великою кількістю деталей з різьбою.
- Клавіші для роботи з видимістю: використовуйте клавіші ALT + V для перемикання видимості тіл, робочих елементів (площин, осей і точок) та ескізів.
- Навігація моделі: покращена навігація по вільній орбіті під час використання трикнопкової миші.
Інтегровані робочі процеси
- Для ефективного забезпечення взаємодії між робочими групами раніше була додана можливість копіювання деталі Inventor в робочий простір Fusion 360 Design. У цьому випуску додано додаткові можливості взаємодії. З Inventor можна передавати дані безпосередньо в робочі простори генеративного проектування, моделювання та виробництва Fusion 360. Це ще більше спрощує опрацювання проектних ідей та моделювання на ранніх етапах до передачі у виробництво.
- Взаємодія Inventor та Fusion 360.
Запустіть в Inventor інструменти генеративного проектування, моделювання та виробництва Fusion 360. Стрічка Fusion 360 доступна в середовищі збірок та деталей Inventor.
- Розділ «Моя главная страница» замінений розділом «Главная»: на оновленій сторінці «Главная» стало зручніше запускати програми Autodesk.
- Робоча область Fusion 360: покращена візуальна чіткість при відкритті проектів електричних систем Fusion 360, які містять дані активного вікна.
Обмін даними: обмін даними з Inventor спрощує спільне використання певних груп даних Revit учасниками проекту.
- Взаємодія: під час запуску команди, наприклад при відкритті файлу Revit, компонент взаємодії з Revit не встановлюється. Під час встановлення можна продовжити роботу в Inventor з даними, створеними не Revit.
- Команда «Упростить»: внесені коригування в типи елементів забезпечують більш чітке розмежування між адитивними та субтрактивними елементами.
- Перенесення: автоматична перевірка для файлів деталей підстановки з попередніх версій не виконується.
- Загальні: нова клавіша швидкого виклику, автоматичне уточнення відображення та підвищення продуктивності.
- Транслятор: додані формати glTF, glb та USDz, а також оновлення в імпорті/експорті JT, експорті STEP та STL.
Подальше забезпечення відповідності встановленим правилам (2D та 3D)
- 3D-анотації та визначення на основі моделі.
- Команда «Обозначение участка базы» додана на панель «Общие аннотации», що дозволяє задати базові елементи на поверхнях неправильної форми.
- В стилі додано параметр «Обозначение участка базы».
- Доданий параметр включення властивостей при додаванні тексту до 3D-анотації.
- Доданий параметр «Включить свойства» при додаванні тексту до 3D-анотації.
- Консультант по допускам підтримує ASME 2009 та ISO 2012
- Безперервний елемент (CF) доступний у діалоговому вікні «Редактирование размера и текста 3DA».
- Комплект площин бази відліку покращено, підвищено зручність використання та користувацьких міток DRF.
- В примітки додані загальні анотації шорсткості та профілю поверхні.
- Зв’язування кількох граней, ребер та вершин з однією лінією 3D-виноски.
Види креслення
- Використовуйте команду «Редактировать свойства узла», щоб змінити форму межі вузла з круглою на прямокутну.
- Використовуйте стан моделі у поєднанні з видами накладання.
- В діалоговому вікні «Вид чертежа» оновлений інтерфейс тегів виду.
- Як основне джерело властивостей можна використовувати модель з будь-якого виду
- Автоматичне видалення існуючих аркушів під час створення креслення зі стандартного формату аркуша.
- Є доступ до будь-якого поля властивостей для розмірів з текстового редактора.
Анотації на кресленнях
- Додано позначення колекції шорсткості.
- В діалогове вікно «Редактор стилей и стандартов обозначений сварных швов» додано новий параметр «Направление флага поля», що дозволяє задати відповідний напрямок.
- Текст на виносці тепер може включати стандартні та користувацькі властивості Inventor, а також властивості екземпляра, що належать батьківським елементам вставленої деталі.
- Допуск форми та розташування: позначення «Все сначала» в допуску форми та розташування. Використовуйте новий параметр «Все сначала» в меню, що розкривається «Профиль» діалогового вікна «Допуск формы и расположения».
В діалоговому вікні «Допуск формы и расположения» також можна ввести префікс, суфікс та індикатори для додаткових елементів відповідно до стандартів ISO 5458 та 5459. Спочатку увімкніть параметри за допомогою нових прапорців, доданих у діалогове вікно «Редактор стилей и стандартов». Зверніть увагу, що осередки стають активними у міру заповнення.
- В діалогове вікно «Стиль допуска формы и расположения» додано додаткові ідентифікатори для відповідності стандартам ISO 5458, ISO 14405-1:2016 та ISO 1101.
Купити програму Autodesk Inventor 2023 і отримати додаткову інформацію про програмне забезпечення Autodesk, Ви можете за телефонами:
380 44 502-33-35 | +380 68 990-45-86 Kyivstar | +380 95 026-70-90 Vodafone
або написавши нам на e-mail:common@arcada.com.ua
АРКАДА, золотий партнер Autodesk, пропонує покупцям програми Autodesk Inventor:
Краща ціна Autodesk Inventor в Україні
Електронна поставка Autodesk ліцензії Autodesk Inventor
Консультація по установці
Навчання Autodesk Inventor
Впровадження BIM технологій