Меню Закрити

Створення документації в Autodesk Revit 2021 розділ КЗ. Плита перекриття. Передача документації в BIM 360 Docs Вебінар

ПрАТ «Аркада», золотий партнер компанії Autodesk, запрошує Вас взяти участь у вебінарі, присвяченому питанням створення конструктором документації в Autodesk Revit і практиці обміну і узгодження проектної документації через хмарну платформу BIM 360.

На нашому вебінарі ми розглянемо процес армування плити перекриття в Autodesk Revit 2021 і продемонструємо конструкторам як на основі шаблону ADSK_RU створювати опалубні креслення і креслення армування плити перекриття нижньої зони в двох напрямках.

Мал.1. Оформлення опалубки плити перекриття

Мал.2. Армування плити перекриття в нижній зоні по літерним осям

Мал.3. Оформлення креслення армування плити перекриття

Шаблон ADSK_RU_ШаблонПроекта_КЖ_r2019_v1.2.rte допомагає конструктору спростити і прискорити роботу в Autodesk Revit і його можна завантажити за посиланням  http://surl.li/gpfe .

Також будуть показані способи вивантаження документації в хмарну службу Autodesk BIM 360 Docs. Використовуючи у своїй роботі платформу BIM 360 конструктори можуть обмінюватися інформацією як всередині проектної групи з архітекторами і інженерами, так і поза нею, передаючи документацію службі замовника і монтажно-будівельним організаціям на розгляд і узгодження, оперативно одержуючи зауваження і коригування.

Мал.4. Завантаження документації в проект створений в хмарній службі BIM360 Docs

Процес обміну інформацією проходить миттєво і не вимагає розгортання загальних серверів і роздруківку та відправку документації. Моделі, креслення, накладні, нормативні документи, завдання на проектування і т.д., знаходяться в хмарі і будь-який з учасників процесу проектування, будівництва і експлуатації має доступ до документації з будь-якої точки світу як з персонального ПК, так і з мобільного пристрою.

Запрошуємо конструкторів приєднатися до нашого заходу. По закінченню вебінару у Вас буде можливість задати питання нашим фахівцям.

  Ведучий і доповідач:

Яловенко

Яловенко Володимир Ілліч

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО