Меню Закрити

ВЕБІНАР. 💙💛 Практичне використання Autodesk CFD для аналізу аеродинамічних властивостей дрона. 13 грудня об 14:00 (EEST, UTC + 3)

Autodesk CFD для аналізу аеродинамічних властивостей дрона

Цифрові випробування та імітаційне моделювання працездатності  виробу дозволяють швидко досягти цільових показників технічних характеристик та прискорити його запуск у виробництво. Кілька місяців тому фахівці ПрАТ «АРКАДА» провели вебінар про проектування та виготовлення дрона в системах SolidWorks, Autodesk Inventor та Fusion 360 з використанням технологій штучного інтелекту та 3D друку.

Розвиваючи цю тематику, ми у співпраці з колективом інженерно-технічного інституту НУХТ провели аналіз аеродинамічних властивостей цього квадрокоптеру у системі Autodesk CFD, модель якого була створена на попередньому заході.

Моделювання дрону та виготовлення рами на 3D принтері Моделювання дрону та виготовлення рами на 3D принтері

Метою проведеного цифрового дослідження було відтворення повітряного середовища під час польоту квадрокоптера шляхом моделювання потоків повітря та отримання гідродинамічних показників середовища, що впливають на його поведінку в польоті.

Імітаційне моделювання потоків газів Імітаційне моделювання потоків газів Імітаційне моделювання потоків газів

Результати проведеної роботи ми продемонструємо на даному вебінарі. Ви зможете зрозуміти можливості системи Autodesk CFD, що дозволяє проводити імітаційне моделювання потоків рідин або газів з можливістю застосування теплообміну, побачите покроковий шлях виконання завдання, зможете оцінити доступність функціоналу системи для існуючих у Вас аналогічних завдань.

Аналіз швидкості потоків та розподіл тиску в будь-якій точці повітряного простору навколо дрона Аналіз швидкості потоків та розподіл тиску в будь-якій точці повітряного простору навколо дрона Аналіз швидкості потоків та розподіл тиску в будь-якій точці повітряного простору навколо дрона

Реєструйтесь та приєднуйтесь до нас, знайомтесь з інноваційними підходами до проектування та виробництва, які можуть суттєво покращити ефективність ваших проектів. Разом ми зможемо покращити ефективність та надійність ваших продуктів для захисту нашої країни.

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО!

ДОПОВІДАЧІ:

Сергій Блаженко,

Директор інженерно-технічного інституту НУХТ, ктн, доцент

Сергій Блаженко,

Павло Плащевский,

Заступник директора по технічному супроводу ПрАТ «Аркада»

Павло Плащевский

Щоб купити підписку на програмне забезпечення Autodesk, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА,
золотого партнера компанії Autodesk, за телефонами:

+380 44 502-33-35  
+380 093 540-05-25 Lifecell  
або за e-mail:common@arcada.com.ua