Меню Закрити

ПРЕС-РЕЛІЗ. TRIMBLE підтримує Х ювілейний архітектурний студентський конкурс STEEL FREEDOM 2023 в Україні

TRIMBLE підтримує Х ювілейний архітектурний студентський конкурс STEEL FREEDOM 2023 в Україні

4 вересня 2023

Компанія Trimble традиційно підтримує архітектурний студентський конкурс STEEL FREEDOM, який вже 10 раз стартував 1 вересня.
Trimble захоплюється стійкістю та наполегливістю українців, які продовжують навчатися та працювати в умовах війни. Ми раді оголосити спеціальну номінацію компанії Trimble в рамках конкурсного завдання по створенню проєкту реабілітаційного центру для військовослужбовців та ветеранів війни із застосуванням сталевих конструкцій.«Побудова нової України стане однією з найбільших і найскладніших програм проектування, інжинірингу та будівництва в історії. Сьогоднішні студенти університетів відіграватимуть ключову роль в її успіху», – говорить Том Остін, директор спеціальних проектів в Україні компанії Trimble.

В рамках конкурсу буде обрана команда-переможець в номінації Trimble, серед тих студентських команд, які використають для реалізації своїх проектів SketchUp для архітектурного проектування та Tekla Structures для проектування будівельних конструкцій. Цього року команда-переможець отримає грошовий приз у розмірі 1 000 євро від компанії Trimble.

Щоб бути номінованими, студенти повинні виконати наступні вимоги:

  • Створити концептуальну архітектурну модель в програмному забезпеченні
  • Виконати деталізоване опрацювання вузла або з’єднання конструктивної моделі в Tekla Structures. Мінімум 1 вузол повинен бути візуалізований> LOD 350 на фінальному планшеті проекту.

Опублікувати конструктивну модель на платформі для спільної роботи і публікації проекту Trimble Connect або вивантажити її в форматі IFC (посилання необхідно розмістити в описі).

Trimble надає майбутнім архітекторам та конструкторам безкоштовний доступ до web-ресурсу Tekla Campus і навчальних відео для виконання конкурсних проектів. Trimble разом зі своїм партнером в Україні – компанією Аркада готові допомогти всім студентам та кураторам команд у використанні рішень Trimble під час MeetUP зустрічей в Києві та онлайн.

Trimble розробляє технології, програмне забезпечення та послуги, які сприяють цифровій трансформації будівництва, пропонуючи рішення, що охоплюють всю галузь архітектури, інженерії та будівництва (AEC). Розширюючи можливості колективів на всіх етапах будівельного циклу, інноваційний підхід Trimble покращує координацію та співпрацю між зацікавленими сторонами, командами, етапами та процесами.

Аркада є авторизованим партнером корпорації Trimble в Україні, який здійснює постачання й впровадження рішень Tekla Structures для BIM моделювання та деталювання будівельних конструкцій будівель та об’єктів інфраструктури.