Меню Закрити

ВЕБІНАР. Проєктування електричних систем з динамічним отриманням схемотехнічної документації в AutoCAD Electrical. 19 квітня об 11:00 (EEST, UTC + 3)

ВЕБІНАР. Проєктування електричних систем з динамічним отриманням схемотехнічної документації в AutoCAD Electrical

Ласкаво зарошуємо Вас на наш вебінар, де наші експерти покажуть функціональні можливості AutoCAD Electrical – спеціалізованої програми для електрики, яка дозволяє швидко проєктувати й отримувати електротехнічну документацію.

На прикладі проєктування системи управління освітленням Ви взнаєте, як швидко розпочати проєкт в AutoCAD Electrical та максимально використати можливості програми з автоматизації електротехнічних задач.

Експерти ПрАТ «АРКАДА» розкажуть Вам, як за допомогою вбудованих бібліотек символів та функцій автоматичної нумерації елементів можна швидко створювати схеми та зменшувати час на рутинні операції.

На вебінарі буде продемонстрована параметрична генерація програмованого логічного контролера (PLC) та робота з багаторівневими клемами (з’єднувальними блоками). Буде також створено розгалужувальні коробки для клем та згенеровано кабельний журнал на основі введених даних.

Параметрична генерація PLC в Autodesk Electrical

Багаторівневі клеми в Autodesk Electrical

За допомогою базових звітів, таких як перелік елементів, таблиця електричних з’єднань, відомість покупних та інші, ми допоможемо вам збільшити ефективність та зрозумілість вашого електротехнічного проєкту.

Автоматична перевірка на наявність помилок, таких як повторення найменування елементів, клем та відсутність з’єднання, дозволить виправити ці помилки на ранніх етапах роботи та зекономити ваш час.

Автоматична перевірка на наявність помилок в Autodesk Electrical

Автоматична перевірка на наявність помилок в Autodesk Electrical

Не пропустіть цю можливість дізнатись більше про функціональні можливості AutoCAD Electrical та отримати корисні поради від наших експертів. Реєструйтеся зараз та станьте частиною нашої активної спільноти професіоналів!

Йдуть часи, змінюються технології, але залишаються випробувані рішення – AutoCAD Electrical

ДОПОВІДАЧ: Світлана Євтушенко

Світлана Євтушенко

Щоб купити підписку на програмне забезпечення AutoCAD Electrical, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА, золотого партнера компанії Autodesk, за телефонами:
+380 44 502-33-35  
+380 93 540-05-25 Lifecell
+380 68 990-45-86   Kyivstar (WhatsApp, Telegram)
або за e-mail:common@arcada.com.ua