Меню Закрити

Представляємо Tekla Structures 2023! 💥 Попрощайтеся з ручними процесами і привітайте швидку співпрацю, скорочення термінів виконання проектів та ефективне прийняття рішень!

Нова версія Tekla Structures 2023 вже доступна

Чудова новина: нова версія Tekla Structures 2023 вже доступна!

Трансформуйте свою роботу за допомогою автоматизації й попрощайтеся з ручними процесами. Привітайте швидку співпрацю, скорочення термінів виконання проектів та ефективне прийняття рішень!

З новою версією 2023 стало простіше, ніж будь-коли, швидко вивчати та впроваджувати інструменти автоматизації, що заощаджують Ваш час. Як нові, так і існуючи користувачі швидко можуть засвоїти та впровадити нові функції Tekla Structures.

Нова панель властивостей в кресленнях.

Нова панель властивостей для інтуїтивного редагування креслень у Tekla Structures 2023

Панель властивостей креслення забезпечує узгоджений інтерфейс користувача з режимом моделювання та сучасний і потужний метод обробки властивостей об’єкта креслення в Tekla Structures. Панель властивостей креслення пропонує плавний робочий процес для створення та зміни об’єктів креслення, для збереження та завантаження властивостей об’єктів креслення, а також для копіювання властивостей між об’єктами. Панель властивостей креслення також представляє візуальний редактор для тегів розмірів, міток перегляду, асоціативних приміток і більшості типів позначок.

Ви можете налаштувати панель властивостей креслення окремо для кожного типу об’єкта відповідно до ваших потреб.

Деталізація зі спеціальними отворами для болтів

Деталізація зі спеціальними отворами для болтів в Tekla Structures 2023

В Tekla Structures 2023 удосконалені отвори для болтів, наявність яких вимагали майстри та виробники сталі. Тепер ви можете створити отвори з прорізами, де болт не знаходиться в середині отвору. Такий тип отворів дозволяє рухатися в з’єднаннях, які піддаються, наприклад, температурному розширенню, сейсмічним навантаженням або вібрації. Припуски та зміщення отворів із шліцами можна визначати окремо для обох напрямків отвору чи групи болтів. Зміщення болтів в щілинних отворах дозволить точно відповідати допускам на конструкцію та вимогам до встановлення.

Доступ до історії креслень у проектах Tekla Model Sharing

Доступ до історії креслень у проектах Tekla Structures 2023 на хмарному сервісі для організації спільної роботи проектувальників Tekla Model Sharing

Це нова захоплююча функція для проектів в Tekla Structures 2023, розміщених на хмарному сервісі Tekla Model Sharing для організації спільної роботи проектувальників. Завдяки можливості доступу до історії креслень, ви можете легко відстежувати і контролювати версії креслень протягом всього проекту. Це означає, що ви зможете більш ефективно і результативно співпрацювати з іншими учасниками проекту, переконуючись, що всі знаходяться на одній сторінці. Не дозволяйте непорозумінням або проблемам з контролем версій сповільнювати вашу роботу.

Покращена інтеграція з в Tekla Tedds при проектуванні сталевих з’єднань

Tekla Structures 2023. Доступ до історії креслень у проектах Tekla Model Sharing

Представляємо новий вдосконалений робочий процес для проектування простих сталевих з’єднань! Завдяки нашому розрахунку «Простий розрахунок сталевих з’єднань (EN1993)» в Tekla Tedds ви можете оптимізувати весь процес проектування з’єднань. Проектні дані автоматично передаються для відповідних компонентів системи Tekla Structures, таких як зрізні пластини і торцеві пластини, що робить вашу роботу швидшою і простішою, ніж будь-коли раніше.

Перегляд моделі за допомогою Trimble Connect: новий простий спосіб зв’язку між Trimble Connect і моделлю Tekla Structures, а також оптимізація співпраці між користувачами

Простий обмін даними між Trimble Connect і моделлю Tekla Structures 2023

Кожен, у кого є підписка на Tekla Structures, отримує доступ до хмарної BIM платформи Trimble Connect для спільної роботи всіх зацікавлених сторін при реалізації будівельних проектів. Важливою технологією BIM платформи є можливість створення бібліотек наборів властивостей для планування та управління будівельним проектом на різних етапах його життєвого циклу та додавання цих властивостей елементам BIM моделей безпосередньо у Trimble Connect.

Наприклад, можна додати користувацькі властивості для відстеження доставки матеріалів та стану монтажних робіт на будмайданчику. Створивши власну бібліотеку «Порядок монтажу», та додавши до неї властивість «Статус на будмайданчику», яка може набувати визначені вами значення «У дорозі», «На майданчику», «Змонтовано», властивість «Дата монтажу» та інші необхідні властивості.

З останніми оновленнями набори властивостей додані в Trimble Connect тепер можна переглядати безпосередньо в моделі Tekla Structures. Це означає, що ви можете впорядкувати комунікацію, покращити робочі процеси перегляду та затвердження моделі, а також забезпечити точне відстеження даних протягом усього проекту.

Купити програму Tekla Structures і отримати додаткову інформацію про програмне забезпечення Tekla, Ви можете за телефонами:

380 44 502-33-35   |    +380 68 990-45-86 (WhatsApp, Telegram)   

або написавши на e-mail: common@arcada.com.ua

АРКАДА, авторизований реселлер Trimble Solutions Corporation, пропонує покупцям програми Tekla Structures:

  • Краща ціна Tekla Structures в Україні
  • Електронна поставка Trimble ліцензії Tekla Structures
  • Консультація по установці
  • Навчання Tekla Structures. Базовий курс Tekla Structures: проектування і деталювання металоконструкцій; проектування і деталювання збірних залізобетонних виробів
  • Впровадження BIM технологій