Меню Закрити

НОВИНИ. Нові версії AutoCAD 2025 та AutoCAD LT 2025 флагманської лінійки САПР від Autodesk вже доступні для використання

Компанія Autodesk анонсує нові версії AutoCAD 2025 та AutoCAD LT 2025 своєї флагманської лінійки САПР для будівельної, виробничої та проєктної галузей.

Від початку САПР до появи хмарних технологій, від впровадження 3D до інвестування в AI компанія Autodesk йшла своїм шляхом надання інноваційних рішень, які надихають на дизайн з’єднують команди та прискорюють творчість. І цей шлях продовжується з останнім випуском AutoCAD 2025!

Ми розблоковували ідеї та заощаджуємо ваші сили за допомогою автоматизації, і тепер з Autodesk AI настав час підняти Ваші можливості на абсолютно новий рівень.

Почнемо з того, що допоможе вам працювати ефективніше і зосередьтеся на створенні якісних проєктів. Розумні блоки – це набір інструментів, на базі технології машинного навчання, які можуть швидко шукати відповідну геометрію, конвертувати її в блоки, розміщувати та замінювати об’єкти на ваших кресленнях, сканувати визначені об’єкти, надаючи рекомендації чи допомогу у маркуванні, що спрощує процес включення PDF або рукописних виправлень від співавторів, перетворюючи коментарі з оригіналу в об’єкти, і навіть використовувати Autodesk AI, щоб рекомендувати автоматичне розпізнання дій в AutoCAD.

Також вбудований помічник Autodesk Assistant та мої аналітичні функції допоможуть вам ефективно працювати з цінною інформацією. Ці оновлені можливості ШІ разом з багатьма покращеннями таких функцій, як штрихування, аналіз діяльності та інтеграція з картами ArcGIS, дозволяють інженерам та проєктувальникам швидко та виконувати завдання з точністю.

Ви можете покращити досвід співпраці, об’єднавши проєктні дані за допомогою Autodesk DOCs – хмарного середовища спільних даних. При цьому ви залишаєтеся підключеними до єдиного середовища AutoCAD, щоб ділитися відгуками і фіксувати ідеї в дорозі з будь-якого місця і на будь-якому пристрої.

Мільйони користувачів довіряють AutoCAD, як засобу для розвитку своєї творчості, проєктуючи і створюючи дивовижні речі день за днем, і як би добре це не було, ми відчуваємо, що ми тільки починаємо.

Ласкаво просимо до AutoCAD 2025!

Купуйте сьогодні Ваш новий AutoCAD 2025 або AutoCAD LT 2025!

Працюйте розумніше, а не більше.

З питань купівлі AutoCAD 2025 або AutoCAD LT 2025, будь ласка, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА за телефонами:
+380 44 502-33-35  
+380 93 540-05-25 Lifecell   
або за e-mail:common@arcada.com.ua