Меню Закрити

Нова версія MagiCAD 2024 з розрахунковою системою змінного об’єму повітря (VAV) та іншими новими інструментами для ефективного проектування інженерних систем у Revit і AutoCAD.

MagiCAD 2024

Нова версія MagiCAD 2024 з розрахунковою системою змінного об’єму повітря (VAV) та іншими новими інструментами для ефективного проектування інженерних систем у Revit і AutoCAD вже доступна для замовлення.

Нова версія MagiCAD 2024 для Revit і AutoCAD вже доступна в Україні. Компанія MagiCAD Group надала широкий спектр покращених функцій для проектування інженерних систем. MagiCAD 2024 підтримує останні версії платформи Autodesk Revit 2024 і AutoCAD 2024.

MagiCAD – лідер BIM-рішень для проектування внутрішніх інженерних систем будівель, яке успішно використовується як великими компаніями, так і невеликими проектними фірмами у більш ніж 160 країнах світу. MagiCAD спрощує, прискорює та підвищує точність проектування BIM-моделей. MagiCAD повністю інтегрований з платформами Autodesk Revit та AutoCAD та пропонує набір потужних функцій моделювання та інтегровані розрахунки для всіх розділів внутрішніх інженерних мереж.

Нова версія MagiCAD 2024 надає в розпорядженні проектувальників потужні інструменти для проектування та розрахунку параметрів системи з змінним об’ємом повітря (VAV) — як у Revit, так і в AutoCAD. Завдяки новим можливостям користувачі можуть моделювати різні варіанти застосування обладнання, щоб знайти оптимальний баланс комфорту та енергоефективності.

Серед інших особливостей MagiCAD 2024 для Revit можна виділити інструмент «Майстер проектів», який об’єднує в собі все необхідне для запуску нового проекту в одному зручному вікні, а також інструмент «Менеджер видів» для створення елементів і управління ними. Процес моделювання істотно підвищується за рахунок можливості копіювання частин між рівнями, а розробники електропостачання порадують кілька нових доповнень, зокрема можливість додавати дані для пристроїв системи наднизкового напруги.

У MagiCAD 2024 для AutoCAD передбачена функція призначення стандартів класифікації для системи, яка дозволяє автоматично додавати коди класифікації для системних об’єктів при проектуванні мережі. Інші нововведення, значно полегшуючі щоденну роботу проектувальників інженерних систем, включають в себе додавання спеціальних методів до використання об’єктів для користувацьких фільтрів у звітах і при експорті файлів, а також можливість оновити збережене обладнання безпосередньо з MagiCAD Cloud.

MagiCAD 2024 для Revit — нові можливості:

MagiCAD 2024 сумісний з новою Autodesk Revit 2024 , а також з попередніми трьома версіями Revit 2021-2023.

MagiCAD 2024 сумісний з Revit 2024

Розрахунок в MagiCAD 2024 системи зі змінним об'ємом повітря (VAV)

Розрахунок системи зі змінним об’ємом повітря (VAV)

Системи зі змінним об’ємом повітря (VAV) регулюють потік повітря в системах вентиляції відповідно до вимог. Вони ефективно зменшують споживання енергії в будівлях, де кількість людей сильно змінюється протягом дня, наприклад у комерційних будівлях.

Щоб ефективно проектувати системи змінного об’єму повітря, вам потрібно мати можливість імітувати різні сценарії використання, щоб гарантувати, що система працюватиме за планом.

Тепер у MagiCAD можна визначати та розраховувати системи зі змінним об’ємом повітря (VAV). Ви можете визначити до трьох різних інтенсивностей повітряного потоку — наприклад, низький, середній і важкий — для повітряних терміналів і призначити повітряні термінали зонам, які об’єднують подібні простори. Швидкість повітряного потоку та зони потім можна використовувати для побудови розкладів, які імітують різні ситуації використання, наприклад повний офіс із кімнатами для переговорів або порожній офіс вночі.

Майстер проекту для легкого налаштування проекту

Новий інструмент Project Wizard робить налаштування нового проекту ефективним і легким, особливо для початківців користувачів MagiCAD. Майстер проектів проводить користувачів через основні етапи створення та керування проектом.

Інструмент збирає всі необхідні дані для налаштування нового проекту в одному місці. Дані проекту, такі як рівні, сітки, області видимості та простори, можна скопіювати в інструмент безпосередньо з пов’язаної моделі. Потім ви можете переглядати та змінювати дані у вигляді списку, зменшуючи потребу у використанні розкладів Revit. Коли майстер проектів використовується разом із новим інструментом View Manager, можна легко налаштувати проект і розпочати роботу в найкоротші терміни.

.Майстер проекту в MagiCAD 2024

Менеджер перегляду в MagiCAD 2024

 

Інструмент «Менеджер перегляду» для зручного керування переглядом

Створювати перегляди та керувати ними тепер легше, ніж будь-коли раніше. Новий інструмент «Диспетчер переглядів» дозволяє створювати кілька переглядів і переглядати інформацію про них у повному списку. Список можна відсортувати за різними властивостями, а кілька значень можна змінити одночасно. Менеджер переглядів також містить функцію «Знайти та замінити», за допомогою якої можна легко перейменувати види.

 

 

Покращені функції перегляду

Інколи Revit не може знайти відповідний вигляд, який дає змогу побачити саме ті елементи, які ви хочете, а пошук відповідного перегляду вручну може бути важким і трудомістким. Нова функція «Показати елемент» дозволяє шукати та фільтрувати перегляди, щоб легко знайти правильний для використання. Функція «Показати елемент» є корисним доповненням до багатьох поширених функцій MagiCAD, таких як «Виявлення зіткнень», «Аналіз зазорів» і «Надання будівельних отворів».

Налаштування перегляду в MagiCAD 2024

Усі інструменти MagiCAD, які дозволяють попередньо переглядати результати перед їх прийняттям, включають інтегроване вікно 3D-перегляду. Ці 3D-види тепер оновлено, щоб останні використані кути масштабування та панорамування завжди зберігалися. Це допомагає уникнути непотрібної роботи з переорієнтації 3D-вида після внесення змін.

перегляд в MagiCAD 2024

імпорт та експорт структури коду національної класифікації в MagiCAD 2024

Копіювання, імпорт та експорт структури коду національної класифікації

Введення вручну всієї структури коду національної класифікації для проекту є великою роботою. Щоб спростити використання різних структур класифікації, тепер ви можете копіювати існуючі для використання в іншому проекті, а також імпортувати й експортувати структури класифікації як файли .xml.

Крім того, тепер можна додати національні коди класифікації для загальних розподільних коробок, загальних колодязів і положень для будівельних отворів.

Створення та застосування системних класифікацій

Іноді інформацію про класифікацію потрібно додати для цілих систем замість окремих об’єктів. MagiCAD тепер дозволяє створювати структури класифікації системи в наборі даних. Створені коди класифікації систем потім можна застосовувати до систем за допомогою інструменту System Type Manager. Коди також можна зіставити з відповідними системними класифікаціями Revit, щоб полегшити пошук правильного коду в диспетчері типів систем.

Створення та застосування системних класифікаційв MagiCAD 2024

Додана інформація про область виділення для об’єктів в MagiCAD 2024

Додавання інформації про область виділення для об’єктів

Тепер ви можете додати інформацію про область виділення для об’єктів за допомогою інструмента «Оновити параметри», щоб вказати область, до якої вони належать у проекті. Код області вибору додається до параметра області вибору та може бути включений до звітів і списків відомостей.

Використання реальних точок підключення водопровідних пристроїв

Тепер ви можете використовувати реальні точки з’єднання на водопровідних пристроях під час проектування систем побутового водопостачання. Покращений LOD (рівень деталізації) об’єктів BIM забезпечує високий рівень точності, що дозволяє належним чином відображати реальні точки з’єднання в 3D-моделі. У той же час, нові параметри керування розміщенням символів пристрою дозволяють створити чіткий і точний аркуш креслення, навіть якщо використовуються реальні точки підключення.

Нова версія MagiCAD 2024 використовує реальні точки з’єднання

MagiCAD 2024 Розрахунок витрат для кількох підключених типів дренажних систем

Розрахунок витрат для кількох підключених типів дренажних систем

Розрахунок потоку тепер підтримує кілька підключених типів дренажних систем. Це означає, що можна підключити ґрунтові, стічні, вентиляційні та підземні дренажні системи та виконати обчислення потоку для підключеної мережі, зберігаючи при цьому окремі типи систем для кожної.

Покращеня у Sprinkler Designer

Численні вдосконалення модуля Sprinkler Designer полегшують ефективне проектування спринклерів. Тепер ви можете автоматично перетворювати жорсткі з’єднувальні труби на гнучкі. Розмір і довжину гнучкої секції можна вибрати вільно. Часто легше креслити спринклерні з’єднання за допомогою жорстких труб, і це дозволяє користувачам потім перетворити секцію на гнучку трубу замість малювання з гнучкою трубою.

MagiCAD 2024 перетворення жорстких з’єднувальних труби на гнучкі

Крім того, інформація про спринклери та вимоги до потоку та тиску в корені спринклерної системи тепер автоматично додаються до об’єкта зони проектування. Цю інформацію можна використовувати, наприклад, для позначення області дизайну.

Інформація про спринклери та вимоги до потоку в MagiCAD 2024

Ви також можете оновити значення еквівалентної довжини компонента з набору даних для спринклерних продуктів, які вже були встановлені в проекті.

MagiCAD 2024 оновлення значення еквівалентної довжини

MagiCAD 2024 оновлення серії каналів і труб

Удосконалення інструментів оновлення серії каналів і труб.

Інструменти Duct Series Updater і Pipe Series Updater дозволяють користувачам додавати дані MagiCAD до власних серій повітроводів і труб, щоб їх можна було використовувати в MagiCAD. Інструмент Duct Series Updater тепер дозволяє створювати зворотні розміри для прямокутних серій повітроводів. Зворотні розміри покращують обчислення розміру у випадках, коли для системних сегментів встановлено обмеження ширини. Крім того, обидва інструменти дозволяють визначати діапазон розмірів для автоматичного створення положень для будівельних отворів.

Копіювання гілок систем між рівнями

Функція копіювання гілки системи тепер дозволяє копіювати гілку на новий рівень. Копіювання розгалужень між рівнями значно економить час і зусилля, коли проект має повторювані макети на кількох поверхах.

Скопійована гілка автоматично підключається до стояка на новому рівні або може вільно розташовуватися без підключення стояка. Існуючі параметри обертання доступні також під час копіювання на новий рівень, а скопійовані гілки містять усі дані вихідної гілки.

Копіювання гілки системи в MagiCAD 2024

MagiCAD 2024. Введення даних системи наднизької напруги (ELV)

Введена можливість додавати дані системи наднизької напруги (ELV) для продуктів

Тепер ви можете визначити дані про наднизьку напругу (ELV) для електричних і ELV-продуктів у наборі даних MagiCAD. Нові доступні параметри – потужність системи ELV і кількість підключень. Нові дані можна використовувати для підсумовування підсумків від підключених пристроїв до ланцюгів і від ланцюгів до живлячих панелей за допомогою інструмента «Оновити параметри». Це дозволяє легко оцінити, наприклад, скільки підключень панелі даних використовується або загальну потужність системи гучномовців.

Нові параметри для нижчого та більшого затухання сигналу також стали доступними для продуктів ELV. Однак вони будуть використовуватися ширше в майбутніх функціях, і наразі вони оновлюються лише для продуктів у проекті.

Визначення розміру кабелю живлення для схем

Тепер ви можете вручну визначити розміри кабелю живлення для ланцюгів замість використання значень розмірів, доступних для типів проводів. Визначені значення використовуються в кабельних пакетах і кабельних схемах. Ручне визначення розмірів кабелю живлення потрібне у випадках, коли типи проводів представляють сімейства продуктів, а фактичні розміри кабелю живлення визначені в даних схеми.

MagiCAD 2024. Визначення розміру кабелю живлення для схем

MagiCAD 2024. Експорт/імпорт електричних мереж

Покращення експорту/імпорту електричних мереж

Нові параметри у функції експорту/імпорту для електричних мереж ще більше покращують обмін даними між MagiCAD і зовнішнім програмним забезпеченням для розрахунків електроенергії. Доступні нові параметри: MC Description 2, MC Description 3, MC Circuit Number, MC Circuit Type, MC Cable Description і MC Cable Length.

Крім того, параметри MC Description 1 і MC Protective Device Description тепер також включені під час імпорту мереж замість лише експорту. Під час імпорту електричних мереж можна переглянути звіт про всі зміни даних, що допоможе виявити можливі проблеми.

Покращене керування символами

Численні вдосконалення в управлінні символами забезпечують підвищену гнучкість у роботі з HVAC та електричними символами. До MagiCAD було додано налаштування заміни проекту для символів, і тепер можна визначити шлях пошуку для символів на вкладці «Вміст».

Обов’язковий вибір символу було видалено з типів продуктів «Інші компоненти» та «Дренаж», оскільки часто інформативніше показувати геометрію пристрою для цих продуктів замість символу.

Для електричних символів можна вибрати основний напрямок символів.

MagiCAD 2024. Керування символами

MagiCAD 2024 для AutoCAD — нові можливості:

MagiCAD 2024 сумісний із новим Autodesk AutoCAD 2024, а також із трьома попередніми версіями AutoCAD 2021–2023, включаючи вертикальні AutoCAD MEP і AutoCAD Architecture.

MagiCAD 2024 сумісний із новим AutoCAD 2024

MagiCAD 2024. Розрахунок параметрів системи з змінним об'ємом повітря

Розрахунок параметрів системи з змінним об’ємом повітря (VAV)

Системи зі змінним об’ємом повітря (VAV) регулюють потік повітря в системах вентиляції відповідно до вимог. Вони ефективно зменшують споживання енергії в будівлях, де кількість людей сильно змінюється протягом дня, наприклад у комерційних будівлях. Щоб ефективно проектувати системи VAV, вам потрібно мати можливість імітувати різні сценарії використання, щоб гарантувати, що система працюватиме за планом.

Тепер у MagiCAD можна визначати та розраховувати системи зі змінним об’ємом повітря (VAV). Ви можете визначити до трьох різних інтенсивностей повітряного потоку — наприклад, низький, середній і важкий — для повітряних терміналів і призначити повітряні термінали зонам, які об’єднують подібні простори. Швидкість повітряного потоку та зони потім можна використовувати для побудови розкладів, які імітують різні ситуації використання, наприклад повний офіс із кімнатами для переговорів або порожній офіс вночі.

Використання стандартів класифікації для різних систем

Нова версія MagiCAD розширює використання стандартів класифікації на системи. Щойно систему буде створено, її можна зіставити зі стандартом класифікації в проекті. Під час проектування системної мережі всі об’єкти автоматично отримають коди класифікації відповідно до стандарту класифікації. Якщо є будь-які зміни в інформації про класифікацію, нову інформацію можна оновити до креслень.

MagiCAD 2024 використовує стандарти класифікації для різних систем

Оновлення продуктів у MagiCAD за допомогою MagiCAD Cloud

Оновлення продуктів у MagiCAD за допомогою MagiCAD Cloud

Продукти в MagiCAD Cloud іноді оновлюються новою інформацією, але ця інформація не передається автоматично до продуктів, які були збережені для використання в MagiCAD. Діалогові вікна продукту MagiCAD Cloud тепер показують, чи містить нову інформацію продукт, який ви зберегли, і дозволяють легко оновлювати його в MagiCAD.

Маркування об’єктів для застосування користувацьких фільтрів

Тепер ви можете додавати мітки до об’єктів на кресленнях, а потім використовувати мітки у функціях звітування та експорту MagiCAD для спеціального фільтрування. Мітки також можна використовувати для додавання вибраних об’єктів до експорту IFC, які зазвичай не включені в поточну фазу проекту. Це корисно, якщо у вас є складні або деталізовані простори, які ви хочете повністю експортувати, щоб поділитися інформацією між різними зацікавленими сторонами.

Маркування об'єктів для застосування користувацьких фільтрів у MagiCAD 2024

MagiCAD 2024. Утиліта очищення креслення

Нові можливості інструмента “Утиліта очищення креслення”

Нові параметри в інструменті Drawing Cleaning Utility додають гнучкості, допомагають усунути повторну роботу та зменшують потребу в додатковому програмному забезпеченні під час очищення креслень. Параметр Очистити заливку дозволяє видалити заливку з малюнка, вимкнувши режим заливки. Різні параметри рознесення дозволяють вибрати додаткові дії для рознесених об’єктів. Нарешті, утиліта очищення малюнків тепер містить можливість запускати файл сценарію для вибраних моделей.

Оновленні вікна властивостей компонентів в модулях «Вентиляція» і «Трубопроводи»

Оновлені вікна «Властивості деталей» у модулях «Вентиляція» та «Трубопроводи» показують більше інформації про продукти та пов’язані з ними властивості та забезпечують кращий огляд даних про пристрій. Тепер користувачі мають легший доступ до всієї необхідної інформації без необхідності відкривати різні

MagiCAD 2024. вікна властивостей компонентів в модулях «Вентиляція» і «Трубопроводи»

MagiCAD 2024. Підключення пристроїв до трекових шин системи освітлення

Підключення будь-якого пристрою до трекових шин системи освітлення

Для підключення світильників до освітлювальних доріжок часто використовуються різні види перехідників замість безпосереднього підключення світильника. Тому MagiCAD тепер дозволяє підключати до освітлювальної доріжки всі типи пристроїв, а не лише світильники. Пристрої можна підключати вільно, і всі підключені пристрої враховуються в розрахунках.

Додаткові вдосконалення доріжок освітлення включають визначення кодів встановлення для отримання точної інформації про встановлення та визначення стандартної системи та типу кабелю для швидшого малювання.

Визначення режиму підключення за замовчуванням при створенні електричних систем

Тепер ви можете визначити, чи буде режим підключення за замовчуванням увімкнено чи вимкнено під час малювання електричних сегментів, таких як кабельні лотки, кабельні пакети, кабелі, освітлювальні доріжки, світлодіодні смуги та канали. Налаштування режиму підключення за замовчуванням доступне в налаштуваннях користувача. Для пристроїв режим підключення завжди вимкнено за замовчуванням, оскільки вони рідко потребують підключення до існуючих об’єктів.

Визначення режиму підключення за замовчуванням при створенні електричних систем Тепер ви можете визначити, чи буде режим підключення за замовчуванням увімкнено чи вимкнено під час малювання електричних сегментів, таких як кабельні лотки, кабельні пакети, кабелі, освітлювальні доріжки, світлодіодні смуги та канали. Налаштування режиму підключення за замовчуванням доступне в налаштуваннях користувача. Для пристроїв режим підключення завжди вимкнено за замовчуванням, оскільки вони рідко потребують підключення до існуючих об’єктів.

Вибираючи АТ «АРКАДА»
ви набуваєте помічника для реалізації своїх ідей

З усіх питань щодо програмного забезпечення MagiCAD, будь ласка, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА за телефонами:

+380 44 502-33-35 | +380 93 540-05-25 Lifecell  | +380 68 990-45-86 Kyivstar (WhatsApp, Telegram)   

або написавши на e-mail: common@arcada.com.ua