Меню Закрити

Тільки до 30 червня економія 30% при підписці на рішення хмарної платформи Autodesk Fusion 360

Сьогодні Autodesk пропонує інноваційне рішення за спеціальною ціною, для компаній, що динамічно розвиваються та хочуть створювати вироби для майбутнього в нових підходах і парадигмах.

Додайте в свої робочі процеси технології штучного інтелекту, інтуїтивний інтерфейс, мобільність і швидкість за допомогою хмарної інтегрованої CAD/CAE/CAM платформи Autodesk Fusion 360 для промислового дизайну і машинобудівного проектування.

Тільки до 30 червня 2021 року діє знижка 30% на річну або трирічну підписку:

  • Fusion 360 CLOUD
  • Fusion 360 – Team Participant
  • Fusion 360 – Manufacturing Extension
  • Fusion 360 – Generative Design Extension
  • Fusion 360 – Additive Build Extension
  • Fusion 360 – Nesting & Fabrication Extension
  • Fusion 360 – Manage Extension

Працюючи на платформі Autodesk Fusion 360, Ви отримуєте уніфіковані інструменти для проектування виробів і електричних принципових та друкованих плат, спільної роботи, розрахунків і генеративного дизайну, створення керуючих програм для верстатів з ЧПУ й 3D принтерів.

Fusion 360 – Team Participant – це ідеальна хмарна платформа для спільної роботи територіально розподілених колективів. Зараз, коли віддалена робота стає повсюдною, зараз саме час прийняти зміни. Компанії, яким не вдається реалізувати віртуальні стратегії, можуть швидко залишитися позаду. Хіба ви не хотіли б просувати свої проекти де завгодно і коли завгодно?

Розширення Fusion 360 – Manufacturing Extension призначене для редагування моделі під конкретний спосіб виробництва без зміни початкового дизайну. Інструменти для обробки канавок при профілюванні, бібліотека шаблонів траєкторій обробки для автоматизації програмування керуючих програм, розпізнавання отворів, контроль поверхонь і виміри геометрії, а також стратегії Steep and Shallow для автоматизації свердління, проведення замірів та надійної чистової обробки.

Розширення для генеративного дизайну Fusion 360 – Generative Design Extension – це хмарна технологія породжуючого проектування, що дозволяє створити безліч різних варіантів конструкції з урахуванням заданих критеріїв, таких як маса, міцність, методи виробництва, а також необхідних обмежень і умов (місця кріплення, напрямки навантажень, типи деформацій). Таким чином, на етапі проектування можна вибрати варіант конструкції виробу, який буде найбільш оптимальним з точки зору співвідношення міцності і вартості виготовлення.

Адитивні технології Fusion 360 в розширенні Additive Build Extension призначені для організації виробництва з порошкового металу. Цей виробничий процес дозволить вам впорядковувати / орієнтувати деталі на платформі, створювати повністю асоціативні опорні структури, різати моделі по прошаркам і виводити підготовлені файли в нативному форматі, включаючи параметри лазера або файл 3MF.

Fusion 360 – Nesting & Fabrication Extension – це розширення для розкрою листового матеріалу і підготовки до виробництва, створення оптимізованих і асоціативних багатолистових схем для звичайних або тонколистових деталей при підготовці до різання на верстатах з ЧПУ.

Розширення Fusion 360 – Manage Extension призначене для управління проектними даними та змінами на будь-якому етапі виробництва. Забезпечує узгодження інженерних робочих процесів, таких як запити на змінення, управління версіями і автоматична нумерація деталей.

Використовуйте єдину платформу Autodesk Fusion 360 для всього процесу розробки продукту і прискорте час виходу на ринок до 60%.

Вибираючи АТ «АРКАДА» – золотого партнера компанії Autodesk,
ви набуваєте партнера для реалізації своїх ідей

З усіх питань участі в акції, будь ласка, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА за телефонами:

(044) 502-33-35,
(068) 990-45-86  Київстар
(095) 026-70-90  Vodafone

або за e-mail:   common@arcada.com.ua

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial