Меню Закрити

Спеціальні пропозиції на програмне забезпечення SolidWorks

Спеціальна пропозиція на системи тривимірного проектування SOLIDWORKS® Standard, Professional і Premium

Якщо Ви не встигли влітку, то зараз саме час придбати у нас програмні продукти SOLIDWORKS® для розробки виробів будь-якого ступеня складності і призначення!

Купуйте популярні системи тривимірного проектування SOLIDWORKS® Standard, Professional і Premium і отримайте знижку в 30% (від рекомендованої роздрібної ціни).

Візьміть усе найкраще для інженера-конструктора і навіть більше! Безстрокові ліцензії SOLIDWORKS® Standard, Professional і Premium – це Ваші інструменти для розробки виробів будь-якого ступеня складності і призначення, включаючи механізми, складні зборки, оснащення, металоконструкції, промислові об’єкти, комунікації, електротехніку, вироби з листового матеріалу, меблі, упаковку та ін.

Навіщо чекати? Купіть SolidWorks в АРКАДА та заощаджуйте!!!

Умови акції

 1. Період дії акції: до 24 грудня 2020 року включно.
 2. Спеціальну пропозицію не можна об’єднувати з іншими знижками, промо-акціями та заохоченнями SOLIDWORKS®, а також використовувати при офіційній легалізації.

Спеціальна пропозиція на додаткові модулі SOLIDWORKS

Якість, швидкість та інновації в проектуванні тепер доступні кожному інженеру! У Вас є унікальна можливість до 30 листопада придбати додаткові модулі SOLIDWORKS зі знижкою 30%:

 • SOLIDWORKS Simulation – програма для міцнісного аналізу методом кінцевих елементів;
 • SOLIDWORKS Flow SIMULATION – програма для гідрогазодинамічних аналізу (CFD-аналізу);
 • SOLIDWORKS CAM – CAM-система для 2,5 – 3 осьової фрезерної і токарної обробки;
 • SOLIDWORKS Composer – програма для створення інтерактивної документації та ілюстративного матеріалу для друкованих посібників і каталогів;
 • SOLIDWORKS Electrical – програма для електротехнічного проектування;
 • SOLIDWORKS Inspection – програма для автоматизації процедури контролю спроектованих зразків виробів з подальшим випуском контрольних карток;
 • SOLIDWORKS Plastics – программа для моделирования литья под давлением;
 • SOLIDWORKS MBD – програма для організації і публікації інформації про виробництво тривимірних виробів (PMI), включаючи тривимірну модель даних відповідно стандартам MIL-STD-31000 Rev A і ASME 14.41;
 • SOLIDWORKS Visualize – програма для створення професійних зображень фотографічної якості, анімацій та іншого 3D контенту.

Тепер будь-який проектувальник, інженер або аналітик може вивести свої вироби на новий рівень якості та інновацій, використовуючи потужні інструменти, інтегровані безпосередньо в робочу середу проектування SolidWorks.

Купуйте додаткові модулі SolidWorks в АРКАДА та заощаджуйте!!!

Умови акції

 1. Період дії акції: до 30 листопада 2020 року включно.
 2. Спеціальну пропозицію не можна об’єднувати з іншими знижками, промо-акціями та заохоченнями SOLIDWORKS®, а також використовувати при офіційній легалізації.

Спеціальна пропозиція на відновлення доступу до технічної підтримки SOLIDWORKS

Якщо Ви вже використовуєте SOLIDWORKS в своїй повсякденній роботі, то Ви можете відновити доступ до технічної підтримки. Унікальна пропозиція діє до 30 листопада:

 • Знижка до — 50% на відновлення доступу до технічної підтримки при покупці підписки на 1 рік.
 • Знижка до — 100%на відновлення доступу до технічної підтримки при покупці підписки на 3 роки.

Скористайтеся спеціальною пропозицією SOLIDWORKS і оптимізуйте вкладення в ваш бізнес завдяки технічній підтримці SOLIDWORKS в реальному часі, ексклюзивним можливостям сертифікації, а також доступу до SOLIDWORKS Visualize, SOLIDWORKS CAM і новітнім оновленням функцій – в одному пакеті для зручної роботи.

Тільки до 30 листопада 2020 роки для вас діє знижка до 100% на відновлення доступу до технічної підтримки для програмних продуктів SOLIDWORKS.

Умови акції

 1. Період дії акції: до 30 листопада 2020 року включно.
 2. Спеціальну пропозицію не можна об’єднувати з іншими знижками, промо-акціями та заохоченнями SOLIDWORKS®, а також використовувати при офіційній легалізації.

Вибираючи АТ «АРКАДА» – золотого партнера компанії SOLIDWORKS,
ви набуваєте партнера для реалізації своїх ідей

З усіх питань участі в акції, будь ласка, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА за телефонами:

(044) 502-33-35,
(068) 990-45-86  Київстар
(095) 026-70-90  Vodafone

або за e-mail:   common@arcada.com.ua

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial