Меню Закрити

Mastercam і Sandvik Coromant – партнерство в області розвитку технологій. 3 листопада об 14:00 (EEST, UTC + 3) ВЕБІНАР

Mastercam і Sandvik Coromant - партнерство в області розвитку технологій

АРКАДА запрошує Вас взяти участь у вебінарі про переваги спільного використання популярної САМ-системи Mastercam і ріжучих інструментів Sandvik Coromant.

У серпні 2021 міжнародна промислова група Sandvik придбала CNC Software Inc., розробника CAM-системи Mastercam. Об’єднання двох високотехнологічних компаній надає користувачам доступ до новітніх даними по ріжучого інструменту і технологій виробництва.

Бібліотека інструментів Sandvik Coromant в Maste

Інтеграція бібліотеки інструментів Sandvik Coromant CoroPlus ToolLibrary в Mastercam, дозволяє користувачам значно економити час на пошук і проектування 3D-збірок інструментів, які тепер можуть бути перенесені безпосередньо в Mastercam.

Стратегії Mastercam, розроблені спеціально для підтримки запатентованої технології Sandvik Coromant PrimeTurning, забезпечують автоматизоване програмування траєкторій обробки для інноваційних токарних пластин CoroTurn Prime, що дозволяють збільшити продуктивність точіння за рахунок збільшення обсягу видаляється матеріалу і більшої стійкості в порівнянні з існуючими типами пластин.

Автоматизоване програмування траєкторій обробки в Mastercam

На вебінарі будуть розглянуті наступні питання:

  • Вибір і налаштування нового токарного інструменту;
  • Створення траєкторій обробки з технологією Sandvik Coromant PrimeTurning;
  • Створення зборки інструменту за допомогою CoroPlus ToolLibrary;
  • Рекомендації по інструментах та параметрах різання з CoroPlus ToolGuide;
  • Імпорт інструменту в Mastercam

Запрошуємо Вас приєднатися до нашого вебінару, щоб, купивши Mastercam, Ви могли швидко покращити якість продукції та підвищити ефективність роботи.

По закінченню вебінару у Вас буде можливість задати питання нашим фахівцям.

 Ведучий і доповідач:

Тинкалюк Дмитро Анатолійович

ДИВИТИСЯ

3 листопада  2021

14:00 за Києвом

Участь у вебінарі безкоштовна. Після реєстрації на Ваш e-mail буде надіслано повідомлення з інструкціями щодо участі у вебінарі.

ПрАТ «АРКАДА» візьме участь в XX Міжнародному промисловому форумі, який пройде в Києві з 16 по 19 листопада 2021 року. Запрошуємо Вас відвідати наш стенд, на якому будуть представлені CAD/CAM/CAE-рішення компаній Autodesk, SolidWorks і Altair. У безперервному режимі буде проводитися демонстрація можливостей CAD / CAM-систем для автоматизації програмування верстатів з ЧПУ: Autodesk Fusion, PowerMILL, FeatureCAM і Mastercam.

До зустрічі в Києві 16-19 листопада за адресою: Міжнародний Виставковий Центр, Броварський проспект 15, ст. м. Лівобережна.

Щоб купити підписку на програмне забезпечення Mastercam, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА за телефонами:

380 44 502-33-35   |   +380 68 990-45-86   Kyivstar   |   +380 95 026-70-90   Vodafone

або за e-mail:common@arcada.com.ua

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial