Меню Закрити

ВЕБІНАР: Автоматизація формування розділу «Енергоефективність» в програмному комплексі АРС-ПС. 8 квітня в 11:00 (EEST, UTC+3)

ПрАТ «Аркада», золотий партнер компанії Autodesk, запрошує взяти участь у вебінарі «Автоматизація формування розділу« Енергоефективність »в програмному комплексі АРС-ПС».

З 1 січня 2020 року в Україні діють оновлені державні будівельні норми (ДБН) з енергоефективності будівель. Ідучи в ногу з часом в розрахунковий програмний комплекс «АРС-ПС» були внесені відповідні зміни, що дозволило автоматизувати роботи по формуванню розділу «Енергоефективність» у складі проектної документації об’єктів будівництва.

Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі і дізнатися як на сьогоднішній день в автоматизованій робочому середовищі проектувальника-сантехніка «АРС-ПС» можна в автоматичному режимі виконувати розрахунки, необхідні для формування пояснювальної записки по енергоефективності відповідно до ДСТУ Б А.2.2-8: 2010 , і складати саму пояснювальну записку.

Як програма автоматично формує енергетичний паспорт будівлі та звіт по енергозбереженню. Розрахунки проводяться відповідно до ДБН В 2.6-31: 2016 «Теплова ізоляція будівель», ДСТУ Б А.2.2-12:2015, ДСТУ-Н Б В.2.6-189:2013, ДСТУ-Н Б В.2.6-190:2013, ДСТУ-Н Б В.2.6-191:2013, ДСТУ-Н Б В.2.6-192:2013.

У «АРС-ПС» враховані всі зміни в українських нормативних документах по енергоефективності, і ми сподіваємося, що за допомогою цієї програми Ви зможете проектувати висотні будівлі і інші споруди енергоефективними, з урахуванням сучасних технологій.

ПрАТ «Аркада» і Кугель Я.М., розробник системи «АРС-ПС», дякують за співпрацю при тестуванні та доопрацюванні даного рішення під нові ДБН колективу Центрального проектного інституту Міністерства оборони України.

Програмний комплекс АРС-ПС, наближаючись до свого 30-ти річчя на ринку, залишається надійним інструментом для проектувальників сантехнічних та енергетичних систем.

Запрошуємо Вас докладно ознайомитися з можливостями програмного комплексу «АРС-ПС» на нашому вебінарі.

ДИВИТИСЯ

Коли: 8 квітня 2020

Початок: 11:00 за Києвом

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО

Дивитися матеріали

ВЕДУЧИЙ І ДОПОВІДАЧІ
Ведучий

Лопатин Едуард Юрійович

Доповідач:

Кугель Яків Михайлович

Лопатин Эдуард Юрьевич Кугель Яков Михайлович

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial